Reference klientů

28.2.2017

Pan Zdeněk Štourač mě velmi mile překvapil svou pečlivostí, profesionalitou a zároveň lidským přístupem. Vždy dodržel slovo i termín a pomohl i tam, kde nemusel. V případě, že bych řešila další prodej / nákup nemovitosti, obrátila bych se na něj. Opravdu jsem velmi ráda, že jsem zvolila pro prodej právě jeho. Jeho přístup k zákazníkům byl pro mě inspirující.

Věra Písarová - prodávající byt - Brno

25.2.2017

Dosud jsem využila služeb šesti RK, tudíž mohu srovnávat. Pan Šťourač rozhodně vede po stránce profesní i lidské. Prodej bytu i zprostředkování pronájmu proběhlo rychle a hladce, po celou dobu jsem byla pravidelně informována o aktuálním stavu a co nezařídil pan Šťourač osobně, s tím mi pomohl odbornou radou.

Michaela Lukavská - prodávající byt - Adamov

11.1.2017

Slušnost,ochota,prijemne jednání,clovek na svém místě.

Bronislav Davídek - prodávající RD Arnolec

20.12.2016

Spolupráce s p.Štouračem byla velmi příjemná , cokoliv bylo potřeba zajistit tak bylo zajištěno,cokoliv bylo potřeba vyřídit tak bylo vyřízeno. Kdykoliv mi něco nebylo jasné nebo jsem něčemu nerozumněl tak mi vše vysvětlil tak abych to pochopil. Ve všem mi vycházel maximálně vstříc . S jeho jednáním,přístupem,chováním a precizností jsem byl spokojen na maximální úrovni a mohu jej vřele doporučit všem co hledají nové bydlení a nebo chtějí prodat svoji nemovitost.

Marek Pláteník - prodávající bytu, Adamov

8.12.2016

Dobrý den, pane Štourači, 

zasílám Vám slíbenou referenci - není příliž dlouhá, ale doufám, že vystihuje to, jak moc spokojeni jsem byli:

"Práci pana Štourače, hodnotíme jako vysoce profesionální ve všem směrech - jak při komunikaci (vše bylo vždy vysvěteleno), v míře zkušeností, znalostí, tak v přístupu ke klientovi (příjemný, lidský a přesto vždy velmi zdvořilý přístup). Uskutečnit s ním prodej našeho bytu byla výborná volba, obdrželi jsme službu v maximální kvalitě od začátku do konce. Spokojenost byla stoprocentní, můžeme jen doporučit a děkujeme.

V.M. - prodávající bytu, Telnice

23.11.2016

S panem Štouračem jsme byli nanejvýš spokojeni. Jeho profesionální a nestranný přístup, snaha vyhovět požadavkům a precizní zajištění převodu nemovitosti byly po celou dobu vzájemné komunikace samozřejmostí. Oceňujeme kvalitu, porozumnění individuálním potřebám a schopnost řešit nepředvídané situace. Určitě bychom spolupráci s ním doporučili, výborná zkušenost.

Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za služby i ochotu.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Michaela Dvořáková - kupující bytu, Brno 

5.11.2016

Vysoká profesionalita pana Štourače, maximální vstřícnost a ochota při řešení různých problémů a oceňujeme vždy pozitivní přístup, můžeme jen doporučit.

Manželé Novotní - prodávající RD Brno

 

1.9.2016

Lepšího makléře než je pan Zdeněk Štourač jsem nepotkal, nemovitost jsme 5 let nemohl prodat a pan Štourač do měsíce nemovitost prodal. Máte výborného obchodníka.

M.T. - prodávající RD Luhačovice

2.8.2016

Jednoznačně profesionalita ve všech směrech.

M.K. - prodávající RD Brno

7.7.2016

Velmi oceňuji profesionální přístup, iniciativu a vstřícnost při řešení všech záležitostí. Pan Štourač získal naši plnou důvěru. Po všech stránkách skvělá spolupráce.

Jiří Študent - kupující bytu Brno

20.6.2016

Maximální spokojenost. Pan Štourač mne naprosto nadchnul, každému doporučiji.

Roman Pavlica - prodávající komerčních prostor Brno

15.4.2016 

Před panem Štouračem jsme s realitními makléři měli velice špatnou zkušeonost a domnívali jsme se, že při shánění nemovitosti, je spolupráce s nimi nutné zlo. Díky panu Štouračovi jsem ale zjistili, že existují i profesionálové, kteří svou práci berou svědomitě. Právě díky němu se nám podařilo koupit skvělou nemovitost, ukteré nám vyjednal snížení ceny a splnil nám cokoli, o co jsme žádali - ať už šlo o domluvení schůzky dle našeho harmonogramu, zařízení všech potřebných papírů a domluvení advokátní úschovy. Jeho práce neskončila, když jsme složili rezervační zálohu, ale spolupracoval s námi až k samotnému předání nemovitosti. Je to mladyý, energický můž, který vnímá klienta a jeho zájem na prvním místě. Je ochotný, zábavný a opravdový profesionál. Spolupracovat s ním byl pro nás takový zážitek, že ho teď doporučujeme úplně všude. Chceme, aby takovou péči vyzkoušel každý z našich kamarádů a známých.

Eva Bližňáková a Václav Maliňák - kupující RD Brno - Starý Lískovec

16.3.2016

Vážený pane Štourači, v těchto dnech byl, se vším všudy, dokončen prodej bytu mojí dcery, o nějž jste se staral od začátku do konce. Protože jsem se řady Vašich pracovních setkání účastnil, vím, že je Vám za co poděkovat. Mohu tak učinit tím spíše, že jsem v nedávné době prodával, rovněž prostřednictvím jedné z realitních kanceláří, svůj byt. I s jejími službami jsem byl spokojen, nicméně mohu srovnávat. Příjemným překvapením u společnosti RE/MAX Pro byla komplexnost Vašich služeb, tedy nejen podchycení problematiky smluv a jednání s katastrem nemovitostí, ale i zajištění všeho dalšího, co s takovou akcí nutně souvisí, např. projednání s dodavateli elektřiny a plynu nebo problematika příslušných daní, včetně poučení o aktuálních předpisech. To vše jste řešil prakticky bez nutnosti účasti klientů. Musím zdůraznit, že jsme si spolu s dcerou velmi považovali Vaší pohotovosti, přesnosti plnění termínů a podávání informací o všech činnostech. Jsme přesvědčeni, že i názor ze strany kupující je stejný. Vše dopadlo k naší spokojenosti, a vím, že budu-li v budoucnu potřebovat podobné služby, nemusím je nikde shánět a mohu se obrátit opět přímo na Vás, což jistě doporučím i ve svém okolí. Přijměte prosím za vše, co jste zajistil, poděkování ode mne i mojí dcery a současně srdečné přání úspěchů i vlastní spokojenosti ve Vaší práci. 

Vladimír Vejrosta - prodávající bytu - Brno

20.1.2016

Jednání s panem Štouračem bylo vždy velmi vstřícné, věcné a srozumitelné. Vše co slíbil, bylo včas splněno a nevznikaly žádné problémy. Všechny moje dotazy dokázal vždy trpělivě zodpovědět. Služby pana Štourače mohu komukoliv doporučit.

B.A. - kupující bytu Brno

11.12.2015

Pana Štourače mohu jen doporučit! Pomohl najít dobrého nájemníka a vše, na čem jsme se domluvili zařídil! Velmi schopný, příjemný a ochotný makléř.

A. - pronájem bytu Brno

23.8.2015

Dobrý den, hodnocení pana Štourače nemůže být za žádných okolností jiné, než " perfektní "!!! Během posledních tří měsíců, jsem prostřednictvím pana Štourače nejprve koupil rodinný dům a po naprosto dokonalém a do nejmenšího detailu propracovaném zprostředkování, jsem měl okamžitě jasno, kdo bude prodávat náš byt. Pro dokreslení jeho jedinečnosti, náš byt se mu podařilo prodat za pouhé 4 dny a aby toho nebylo málo, byt prodal za kupní cenu ještě o 39.000 Kč vyšší, než jsme s manželkou požadovali. Dále bych rád zdůraznil, že jeho aktivita a servis neskončil podpisem kupní smlouvy, ale dál se nám věnoval a dotáhnul všechny věci k naší spokojenosti. Pokud tedy máte v plánu prodat, či koupit nějakou nemovitost, neváhejte, pan Štourač by měla být Vaše jasná volba.

Děkuji a přeji příjemný zbytek dne Jiří Pánek a Věra Pánková - kupující RD  a prodávající bytu

19.7.2015

Pan Štourač mě naprosto nadchnul svým osobním přístupem, naprostou flexibilitou i z mého pohledu nadstandardními službami. Před prodejem nemovitosti jsem zvažoval, zda se vůbec na realitního makléře obrátit nebo ne. Všeobecně znám ze svého okolí spíš kritiku, ale pana Štourače mohu a budu vřele doporučovat všem svým kamarádům a známým.

Ing. Bc. Tomáš Dostál CIA - prodávající RD Bukovinka

3.6.2015

Pan Štourač nám naprosto změnil náhled na profesi realitního makléře. Je velice profesionální, milý, vždy dobře naladěn a neuvěřitelně trpělivý. Koupě nemovitosti proběhla bez problémů. Pokud se nějaký problém objevil, vždy byl profesionálně vyřešen a odkomunikován. Co slíbil, to splnil. Velmi příjemná spolupráce.

Doporučujeme. M.O. - kupující bytu Rousínov

16.5.2015

Pan Śtourač byl vždy ochotný vše srozumitelně vysvětlit. Velmi příjemné jednání a spolehlivost. Vše proběhlo naprosto v pořádku.

Lenka Zahradníčková - prodávající RD Ostopovice

10.5.2015

Makléř je společenský, sympatický, pokud jde o pronájem bytu který jsme spolu řešili , tak na čem jsme se domluvili bud na schůzce nebo o předání nemovitosti , proběhlo vše v naprostém pořádku.

A.K. - pronajímatel bytu Brno

3.2.2016

Maximální spokojenost. Především oceuji pomoc při výběru nájemníka. Další velké dík za plnou péči od začátku až do úplného konce. Jednoznačně Zdeňka Štourače doporučuji

Moc děkuji Zdeňkovi za skvělou péči! Vysoká profesionalita a znalost.

T.F. - pronajímatel bytu Brno

28.11.2014

Velice vstřícný, ochotný, flexibilní

Z.V. - nájemce bytu Brno

11.11.2014

To whom it may concern:

With the great pleasure I write this recommendation letter for Zdeněk Štourač RE/MAX Pro. My family relocated in Brno from Russia at the end of October 2014. We needed a good apartment for the family bacause we expected childblirth in December. We sent dozens of e-mails to different reality agents. Few flats were viewed by us, but the were not suitable. Also many of realty agents didn´t speak English or didn´t work with foreigners. But we were lucky - we received a reply from Zdeněk. Zdeněk gave us all necessary answers about the apartment we were interested, its place, service amounts etc. Later he showed us the apartment. The most important is that Zdeněk had described only truth about the aparment and was very polite. We liked the apartment very much! It is really nice place for my family! After we moved to apartment Zdeněk helped us to communicate with different service providers like UPC and E-ON. I highly recommend Zdeněk Štourač!

Best regards, Maxim, Liubov & Ilaria - nájemce bytu Brno


100% Club Počet let praxe v realitách: 3 Certifikovaný makléř Realitní profesionál 1