Video prohlídky - profesionální prezentace bytů, domů, chat a pozemků

Dnešní doba s rostoucí rychlostí připojení k internetu se stal internet naším každodenním společníkem. Dle průzkumů to platí i při hledání bydlení. Podle aktuálních statistik své nové bydlení hledá na internetu více jak 80% zájemců.

A jaké činnosti na internetu lidé nejraději dělají? Hned po čtení zpráv je to sledování videa! S rostoucí popularitou sociálních sítí typu Facebook nebo You Tube je to logické. Video je nejčastěji sdílená forma obsahu. Vede před běžnými texty i obrázky.

Proto součástí našich služeb při propagaci nemovitostí jsou video prohlídky…

1. Využíváme této vlastnosti videa a zviditelňujeme tak námi nabízené nemovitosti našich klientů. Video je daleko realističtější a ve spojení s hudbou dokáže vyvolávat emoce, které významně ovlivňují nákupní rozhodování. Text nebo obrázky jen těžko vyvolají nějaké pocity...

2. Další výhodou video prohlídek nemovitostí je, že šetří Váš čas a celý proces prodeje je díky tomu rychlejší než dnes klasická propagace pomocí fotek a textu. Video prohlídka vyfiltruje jen vážné zájemce, které pro Vás kvalifikujeme před prohlídkou nemovitosti...

3. Velký vliv na internetové propagaci mají také vyhledávače videí na internetu. Například video server You Tube.com je druhým největším vyhledávačem na internetu hned po mateřském Googlu. A jak jistě víte, Google do svých výsledků vyhledávání také umísťuje relevantní videa ze serveru You Tube. Atraktivní video  je základem úspěchu na You Tube a získání výhody ve výsledcích internetových vyhledávačů. Tím se Váš inzerát z atraktivní.

4. V dnešní době velké nabídky nemovitostí je třeba se odlišovat a k tomu Vám také dopomůže video. Zkušenost našich klientů to potvrzuje, když spatřili mezi hledanými inzeráty naši nabídku nemovitosti s video prohlídkou, ihned upoutala jejich pozornost před ostatními.

5. Použití videa v propagaci Vašich nemovitostí dáváte zájemcům najevo, že Vaše nemovitost opravdu stojí za to, když používáte nejmodernější možnosti propagace.

Chcete také nejlépe prodat Váš byt, či dům a spocitem, že je prezentace hodná Vaší nemovitosti? Tak nevájete a kontakujte mne ještě dnes...

Podívejte se na ukázky našich video prezentací...

                                         

Prodej výjimečného DB 5+kk s garáží, Černá Pole, Merhautova-NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ

Prodej výjimečného DB 5+kk s garáží, Černá Pole, Merhautova-NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ

23.05.2017

Hledáte opravdu výjimečné bydlení v lukrativní lokalitě Brno - Černá Pole, kde pohodlně zaparkujete ve vlastní garáži? Je Vašim snem slunný a opravdu prostorný byt s východo - západní orientací s vlastní terasou, ze které je nádherný výhled na Brno a Pálavu? Rádi by jste výhodně koupili byt bez daně z nabytí ve výši 4 %? Pak mám pro Vás tuto výjimečnou nabídku družstevního bytu s převodem do OV během jednoho roku. Nákup tedy můžete snadno financovat hypotékou se kterou vám rádi pomůžeme.

Prodej RD 4+1 pro bydlení nebo rekreaci, Dolní Bory, okres Žďár nad Sázavou - Vysočina

Prodej RD 4+1 pro bydlení nebo rekreaci, Dolní Bory, okres Žďár nad Sázavou - Vysočina

18.05.2017

Hledáte vhodný dům pro vaše bydlení k dokončení, dle vašich představ? Chcete se rekreovat v krásném kraji Vysočiny blízko vodní nádrže Mostiště? Mít zahrádku tak akorát pro posezení a několik záhonků? Pak vám nabízím k prodeji dům, který má současnou dispozice 4+kk. Jsou však možné změny jak v přízemí, tak zbudování obytného podkroví z prostorné půdy.

Prodej pozemku 847m2 Brno - Tuřany (REZERVACE)

Prodej pozemku 847m2 Brno - Tuřany (REZERVACE)

03.05.2017

Hledáte vhodný pozemek v Brně s veškerou občanskou vybaveností k rekreaci nebo do budoucna k výstavbě domu? Rádi byste relaxovali s rodinou v krásné zahradě? Chcete výhodně investovat? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Prodej RD 6+2 s dvou garáží, zahradou, velkou stolárnou 30 min od Brna (REZERVACE)

Prodej RD 6+2 s dvou garáží, zahradou, velkou stolárnou 30 min od Brna (REZERVACE)

11.04.2017

Hledáte prostorný dům v nádherné přírodě 30 minut do Brna? Rádi byste bydleli v domě, kde skloubíte komfortní bydlení s vašim podnikáním? Chcete bydlet a zároveň vydělávat na možnosti pronájmu komerčních prostor? Právě jste našli, co hledáte.

Prodej luxusního rodinného domu 6+kk, 573 m2 s vlastním wellness v naprostém soukromí

Prodej luxusního rodinného domu 6+kk, 573 m2 s vlastním wellness v naprostém soukromí

20.03.2017

Hledáte jedinečnou nemovitost v klidné části Brna, blízko přírody, přitom však 15 min od centra Brna? Je pro vás vaše soukromí nadevše? Rádi byste bydleli v krásném, prostorném a důmyslném domě? Sníte o vlastním vnitřním bazénu, wellness, zimní zahradě a nádvořím, kde naleznete vše, co potřebujete pro posezení s rodinnou, či přáteli?

Prodej DB 2+1 s garáží, Černá Pole, Merhautova-NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ (PRODÁNO)

Prodej DB 2+1 s garáží, Černá Pole, Merhautova-NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ (PRODÁNO)

24.01.2017

Hledáte vhodné bydlení v lukrativní lokalitě Brno - Černá Pole s vlastní garáží? Máte záměr dobře investovat do nemovitosti, kterou snadno pronajmete? Rádi by jste výhodně koupili byt bez daně z nabytí ve výši 4 %? Pak mám pro Vás tuto výjimečnou nabídku družstevního bytu se splacenou anuitou, bez dalších závazků a s bezplatným převodem do OV.

Prodej více účelového objektu - penzion, bytový dům, komerce 1266m2 a pozemek 2603m2 Žabčice u Brna

Prodej více účelového objektu - penzion, bytový dům, komerce 1266m2 a pozemek 2603m2 Žabčice u Brna

31.12.2016

Chcete spojit bydlení s Vašim podnikáním? Rádi by jste podnikali v oblasti ubytování a cestovního ruchu? Hledáte vhodnou nemovitost pro zbudování bytového domu? PRÁVĚ JSTE NAŠLI, CO HLEDÁTE. Obec leží ve Velkopavlovické vinařské oblasti na hlavní trase mezi Brnem a Mikulovem, nabízí veškerou občanskou vybavenost s mnoha kulturními a sportovními příležitostmi.

Prodej slunného bytu OV 2+1 (44 m2) se 2. lodžiemi a nádherným výhledem na Adamov (PRODÁNO)

Prodej slunného bytu OV 2+1 (44 m2) se 2. lodžiemi a nádherným výhledem na Adamov (PRODÁNO)

09.11.2016

Hledáte klidné bydlení v lokalitě obklopené přírodou? Líbil by se Vám prostorný a slunný byt s nádherným výhledem? Chcete bydlet v dosahu Brna do 30 min autem, autobusem nebo vlakem? Dáváte přednost městu na hranici Moravského krasu se skvělou občanskou vybaveností a bohatým kulturním a sportovním vyžitím před rušným velkoměstem? Pak tato nabídka je právě pro Vás.

Prvorepubliková vila 300m2 po nadstandardní rekonstrukci s pozemkem 1971m2

Prvorepubliková vila 300m2 po nadstandardní rekonstrukci s pozemkem 1971m2

15.10.2016

Hledáte reprezentační sídlo firmy? Toužíte po prostorném a vzdušném domě s velkorysou zahradou? Rádi by jste spojili podnikání a bydlení na jednom místě? Tato nabídka splňuje vše, co hledáte. Exkluzivně Vám nabízíme tuto krásnou vilu, která byla postavena roku 1927 v centru města Holešova. V roce 2011 byla celkově nadstandardně rekonstruována a modernizována se zachováním a vkusným sladěním historických prvků vily.

Prostorná vila 351 m2 - 4. samostatné byty s pozemkem 614 m2 - Brno Jundrov (PRODÁNO)

Prostorná vila 351 m2 - 4. samostatné byty s pozemkem 614 m2 - Brno Jundrov (PRODÁNO)

07.10.2016

Hledáte prostorné a lukrativní sídlo firmy v top Brněnské lokalitě Jundrov? Jste početná, více generační rodina a rádi by jste bydleli společně, přitom však s dostatkem soukromí? Máte záměr skloubit podnikání, či investici s bydlením na skvělé adrese? Exkluzivně Vám nabízíme tuto krásnou vilu z 30. let, která byla v roce 2007 kompletně modernizována a nabízí 4. samostatné bytové jednotky, s vlastními měřiči energií a samostatnými plynovými kotly.

Prodej domu - chalupy 110 m2

Prodej domu - chalupy 110 m2 "Na samotě u lesa" s pozemkem 707m2 (PRODÁNO)

15.09.2016

Toužíte po klidu, relaxaci a pohodě v přírodě? Je Vašim snem trávit volné chvíle na chalupě uprostřed lesa na Vysočině? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Nabízíme Vám exkluzivně chalupu "na samotě u lesa" s občanskou vybaveností ve vzdálenosti 2 km v obci Arnolec a Nadějov. Dům o rozloze 110m2 a pozemkem 707m2 prošel modernizací v letech 2011 a 2015. Disponuje vlastní studnou, septikem, elektřinu zajišťuje elektrocentrála, teplo a pohodu zajistí několik krbových kamen.

Prodej prostorného bytu 1+1, 55m2, OV v klidné lokalitě  (PRODÁNO)

Prodej prostorného bytu 1+1, 55m2, OV v klidné lokalitě (PRODÁNO)

19.08.2016

Hledáte klidné bydlení v lokalitě obklopené přírodou? Líbil Líbil by se Vám prostorný a nově zrekonstruovaný byt rovnou k nastěhování? Chcete bydlet v dosahu Brna do 30 min autem, autobusem nebo vlakem? Dáváte přednost městu na hranici Moravského krasu se skvělou občanskou vybaveností a bohatým kulturním a sportovním vyžitím před rušným velkoměstem? Pak tato nabídka je právě pro Vás.

Prodej bytu OV 3+kk, Telnice, s možností zahrady (PRODÁNO)

Prodej bytu OV 3+kk, Telnice, s možností zahrady (PRODÁNO)

10.08.2016

Hledáte slunný, prostorný a bezbariérový byt v osobním vlastnictví a klidné lokalitě v dosahu Brna 15 min autem a IDS? Dáváte přednost obci se skvělou občanskou vybaveností a bohatým kulturním a sportovním vyžitím? Pak tato nabídka je právě pro Vás... Bytový dům byl postaven 2003, v klidné části obce Telnice. Lokalita se skvělou dopravní dostupností vozem, či IDS a komplexní občanskou vybaveností. V těsné blízkosti MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, dětské hřiště a autobusová zastávka.

Prodej bytu 1+kk s nádherným výhledem, Brno - Lesná (PRODÁNO)

Prodej bytu 1+kk s nádherným výhledem, Brno - Lesná (PRODÁNO)

17.07.2016

Hledáte útulný byt 1+kk (23m2) po rekonstrukci s nízkými náklady na bydlení rovnou k nastěhování? Dáváte přednost klidnému a bezpečnému bydlení v pěkném a udržovaném domě, v nejvyhledávanější Brněnské lokalitě s maximální občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností? Právě jste našli, co hledáte: Nabízím Vám byt, který prošel celkovou rekonstrukcí a modernizací v roce 2013 a nachází se v 6.NP domu, který je po kompletní revitalizací bez zadlužení.

Prodej komerčního objektu 601m2, Vážany nad Litavou - 4 km Slavkov u Brna (PRODÁNO)

Prodej komerčního objektu 601m2, Vážany nad Litavou - 4 km Slavkov u Brna (PRODÁNO)

10.07.2016

K prodeji komerční budova (601m2) v centru obce Vážany nad Litavou, přímo u hlavní silnice mezi městem Slavkovem u Brna a Újezdem u Brna. Objekt je vhodný k různorodému komerčnímu využití a nabízí se také možnost přestavění pro bydlení. 2012 rekonstrukce, přestavba a zařízení na výrobu masných produktů. Objekt tvoří dvě hlavní haly o rozloze (266m2), vnitřní prostory se zázemím (91m2), prostorný dvůr pro parkování aut (197m2).

Prodej prostorného domu 7+kk, dvojgaráž, dílna a zahrada v Modřicích  (PRODÁNO)

Prodej prostorného domu 7+kk, dvojgaráž, dílna a zahrada v Modřicích (PRODÁNO)

15.06.2016

Vícegenerační dům se dvěma garážemi, dílnou a pěknou zahradou. Severo - jižní orientace domu a zahrady, variabilita využití, terasa, lodžie, parkovací stání, 2.garáže, dílna, vlastní studna, klidná ulice, nejen to jsou hlavní přednosti tohoto domu. Celková plocha pozemku 669m2, užitná plocha 199m2 + garáže 34m2 a zahrada 457m2- Pro více informací volejte 608 964 884

Prodej domu 4+kk s terasou a garáží u pláže Luhačovické přehrady (PRODÁNO)

Prodej domu 4+kk s terasou a garáží u pláže Luhačovické přehrady (PRODÁNO)

23.04.2016

Prodej celoročně obývatelné chaty - rodinný dům, přímo u Luhačovické přehrady s přístupem po asfaltové komunikaci, v blízkosti hotelu Adamantino. Dům je podsklepen a v roce 2010 prošel kompletní rekonstrukcí a modernizací. Užitná plocha 124 m2 + garáž na pozemku 1023 m2. Pro více informací volejte 608 964 884

Prodej víceúčelového RD 297 m2 Brno - Řečkovice a Mokrá hora (PRODÁNO)

Prodej víceúčelového RD 297 m2 Brno - Řečkovice a Mokrá hora (PRODÁNO)

19.04.2016

Hledáte vhodný dům pro Vaši rodinu či spojení podnikání s bydlením se skvělou dostupností do centra Brna, přitom v těsné blízkosti přírody? Jak se Vám líbí tento luxusně zařízený rodinný dům s garáží, 3. parkovacími místy v klidné a vyhledávané lokalitě? Pro více informací volejte 608 964 884

Prodej bytu 2+1 s lodžií, v blízkosti Brněnské přehrady, Heyrovského, Brno - Bystrc  (PRODÁNO)

Prodej bytu 2+1 s lodžií, v blízkosti Brněnské přehrady, Heyrovského, Brno - Bystrc (PRODÁNO)

11.04.2016

Prodej bytu OV 2+1 s lodžií, 58m2, Heyrovského, Brno-Bystrc. Dům prošel revitalizací, lokalita v těsné blízkosti přírody Brněnské přehrady s veškerou občanskou vybaveností, zastávka MHD ZOO 5 min. chůzí. Hledáte bydlení v atraktivní lokalitě s výhodou možnosti modernizace vašeho nového domova ?

Prodej nebytových prostor 181 m2, Brno Lesná, Majdalenky (PRODÁNO)

Prodej nebytových prostor 181 m2, Brno Lesná, Majdalenky (PRODÁNO)

10.01.2016

Hledáte vhodné prostory pro Vaši ordinaci, kancelář, provozovnu? Preferujete rušnou část obce s dostatkem parkovacích míst v těsné blízkosti a zastávkou MHD 2 min pěšky? Pokud chcete více informací zavolejte 608 964 884

Novostavba bytu 4+kk, 110,5m2 s balkónem a garážovým stáním, Rousínově (PRODÁNO)

Novostavba bytu 4+kk, 110,5m2 s balkónem a garážovým stáním, Rousínově (PRODÁNO)

20.08.2015

Nabízím k prodeji prostornou a slunnou novostavbu bytu 4+kk, 110,5m2 s balkónem a garážovým stáním v Rousínově.

Přenechání hudebního klubu na náměstí Svobody, Brno, dům pánů z Lipé

Přenechání hudebního klubu na náměstí Svobody, Brno, dům pánů z Lipé

22.05.2015

Přenechání hudebního klubu s exklusivním designem a technickým vybavením na náměstí Svobody, dům pánů z Lipé. 1.PP, 184m2, 2.výtahy, 2. únikové východy, kompletní vybavení hudebního klubu a barů.

Prodej OV 4+1, Brno - Veveří (PRODÁNO)

Prodej OV 4+1, Brno - Veveří (PRODÁNO)

17.03.2015

Nabízím k prodeji slunný a prostorný byt s vysokými stropy 3+1, ve vyhledávané lokalitě Brno-Veveří s lodžií a krásnou zahradou ve vnitro bloku. Byt má východo-západní orientaci, podlahovou plochu 127,9m2 z toho je lodžie 2,3m2 a sklepní kóje 5,5m2. Ulice Čápkova je klidná, přitom však v blízkosti MHD, městského okruhu a parků. Dům je cihlový, po velmi zdařilé revitalizaci s důrazem na zachování původní architektury.

Prodej DB 2+kk, Kartouzská, Brno (PRODÁNO)

Prodej DB 2+kk, Kartouzská, Brno (PRODÁNO)

26.02.2015

Nabízím k prodeji DB 2+kk ve vyhledávané lokalitě Královo Pole, na ulici Kartouzská. Byt má podlahovou plochu 43 m2 a prostornou sklepní kóji 6 m2. Ulice je klidná s parkem před domem, při tom však v těsné blízkosti hlavní tepny MHD a městského okruhu. Dům je cihlový, po velmi zdařilé revitalizaci s důrazem na zachování původní architektury.

Prodej atypického a prostorného domu 8+kk, Bukovinka (PRODÁNO)

Prodej atypického a prostorného domu 8+kk, Bukovinka (PRODÁNO)

22.01.2015

Nabízím k prodeji samostatně stojící, velmi důmyslně řešený atypický rodinný dům 8+kk s garáží v obci Bukovinka, která je jednou z nejcennějších lokalit v blízkém brněnském okolí - leží 17 km od Brna a ve stejné vzdálenosti k městům Blansko a Vyškov. Jedná se o novostavbu kolaudovanou 11/2012

100% Club Počet let praxe v realitách: 3 Certifikovaný makléř Realitní profesionál 1